Privacy policy

Terms and conditions

Warranty

Shipping and return

Cookie Policy

Siuntimas ir grąžinimas


 
Pristatymas
Visos siuntos yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Nesvarbu kokį pristatymo būdą pasirinksite jūs gausite elektroninį laišką su siuntos sekimo nuoroda.
Patariame įtraukti visus norimus pirkinius į vieną krepšelį prieš pateikiant užsakymą, kadangi negalime sugrupuoti prekių iš kelių krepšelių. Tokiu atveju pristatymo kaina būtų pridėta prie kiekvieno užsakymo. Muito mokestis taikomas tik tam tikrais atvejais (siuntos keliaujančios ne ES ribose) ir į siuntimo kainą nėra įskaičiuojamas.
Siūlome šiuos pristatymo būdus:
 
Standartinis
Siunta bus siunčiama per Lietuvos paštą arba Deutsche Post. Pristatymas trunka tarp 3 - 14 darbo dienų Europoje ir 7- 30 darbo dienų pristatant ne Europoje. Dėl nenumatytų aplinkybių (pavyzdžiui, valstybinės šventės, streikai, COVID 19, force majeure ir kt.) kai kurie užsakymai gali vėluoti.
Express pristatymas
Siunta bus pristatoma per UPS ar DHL express. Pristymas trunka 1-3 darbo dienas Europoje ir 2-5 darbo dienas pristatant ne Europoje.
Amazon užsakymo vykdymas
Paslaugos vykdomos patvirtinus mokėjimą ir kiekvieną rytą automatiškai išsiunčiamos, naudojantis "Amazon" vežėjo paslaugomis. Todėl pateikus užsakymą, jokių su pristatymu susijusių pakeitimų atlikti nebegalima. Pristatymo trukmė - maždaug 5 darbo dienos.