Terms & Conditions

Privacy Policy

Cookie Policy

DMCA

Shipping & Return

Warranty

Quality & Information Security Policy

Community guidelines

Recruitment Privacy Policy

Siuntimas ir grąžinimas


 
Pristatymas
Visos siuntos yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Nepriklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, jūs gausite elektroninį laišką su siuntos sekimo nuoroda.

Pateikdami užsakymą privalote nurodyti tikslų pristatymo adresą. OBDeleven neatsako už pristatymo problemas, galinčias kilti dėl neteisingai ar nepilnai nurodyto adreso. Prašome atidžiai patikrinti informaciją prieš patvirtinant užsakymą.

 
Patariame įtraukti visus norimus pirkinius į vieną krepšelį prieš pateikiant užsakymą, kadangi negalime sugrupuoti prekių iš kelių krepšelių. Tokiu atveju pristatymo kaina būtų pridėta prie kiekvieno užsakymo. Muito mokestis taikomas tik tam tikrais atvejais (siuntos keliaujančios ne ES ribose) ir į siuntimo kainą nėra įskaičiuojamas.
Siūlome šiuos pristatymo būdus:
 
Standartinis
Siunta bus siunčiama per Lietuvos paštą arba Deutsche Post. Pristatymas trunka tarp 3 - 14 darbo dienų Europoje ir 7- 30 darbo dienų pristatant ne Europoje. Dėl nenumatytų aplinkybių (pavyzdžiui, valstybinės šventės, streikai, COVID 19, force majeure ir kt.) kai kurie užsakymai gali vėluoti.
Express pristatymas
Siunta bus pristatoma per UPS ar DHL express. Pristymas trunka 1-3 darbo dienas Europoje ir 2-5 darbo dienas pristatant ne Europoje.
Amazon užsakymo vykdymas
Paslaugos vykdomos patvirtinus mokėjimą ir kiekvieną rytą automatiškai išsiunčiamos, naudojantis "Amazon" vežėjo paslaugomis. Todėl pateikus užsakymą, jokių su pristatymu susijusių pakeitimų atlikti nebegalima. Pristatymo trukmė - maždaug 5 darbo dienos.